Virtuvės baldai

Virtuvė – tikrasis namų centras, daugeliui šeimų tai ne tik valgio gaminimo vieta, bet ir svetainė su valgomuoju vienoje erdvėje. Todėl virtuvės baldų dizainas, įranga, ergonomiškumas ir ilgaamžiškumas yra labai svarbūs veiksniai.

SENATOR Baltic specialistai atsižvelgs į virtuvės kambario dydį, kiekvieno užsakovo šeimos sudėtį, virtuvėje maistą gaminančių žmonių ūgį, susiformavusius gaminimo įpročius, estetinius prioritetus bei finansines galimybes ir pasiūlys optimalų, ergonomišką, leidžiantį maksimaliai išnaudoti galimą erdvę virtuvės baldų projektą.

SENATOR Baltic siūlo ne tik baldus, bet ir eilę paslaugų. Už patrauklią kainą parenkame ir nuperkame virtuvės buitinę techniką, plautuves, priedus bei furnitūrą, atliekame montavimo, pristatymo paslaugas Jums patogiu laiku. Įsigytai technikai galioja gamintojų garantijos. Visa tai leidžia sutaupyti Jūsų brangų laiką, padeda tinkamai investuoti į gražią, funkcionalią, pakeliančią būsto vertę virtuvę ir padaro Jūsų gyvenimą patogesniu, kokybiškesniu.